عضو شوید !
اخبار داغ

پست وبلاگ

ببهترین جراح عمل بینی در تهران

معرفی بهترین جراح عمل بینی در تهران

فهرست محتوا

بهترین جراحان عمل بینی در تهران

آیا به دنبال بهترین جراح عمل بینی در تهران هستید؟ آیا می دانید از میان تعداد بیشمار جراحان بینی، کدام یک را باید انتخاب کرد؟ فاکتور اساسی در انتخاب یک جراح بینی چیست؟ جراح بینی یا رینوپلاستی به عنوان یک عمل زیبایی پرطرفدار در دنیا رواج پیدا کرده است. پیدا کردن یک جراح حرفه ای و متخصص برای سپردن این عمل جراحی به وی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. به گونه ای می توان گفت پیدا کردن بهترین جراح بینی در تهران اولین قدم برای یک عمل زیبایی رینوپلاستی می باشد. امروزه هزاران جراح و متخصص از جای جای مختلف در زمینه عمل بینی به فعالیت پرداخته اند. به همین منظور انتخاب از میان جراحان بیشمار کار دشواری خواهد بود. انتخاب بهترین جراح بینی برای متقاضیان به یک چالش بزرگی تبدیل شده است. ما در این مقاله سعی بر آن داریم شما دوستان را با بهترین جراح عمل بینی در تهران آشنا کنیم.

عمل بینی یکی از متداول ترین عمل های زیبایی در جهان می باشد. در کشورمان نیز به اولین عمل زیبایی معروف شده است. در طی این عمل جراح غضروف و استخوان بینی را برای رسیدن به ظاهر مطلوب و مورد پسند تغییر می دهد. عمل بینی می تواند برای اصلاح نقص های ساختاری و مشکلات تنفسی انجام شود. اگر به دنبال توازن در صورت خود هستید، بایستی عمل و جراحی بینی خود را به پزشک ماهر و متخصص در این زمینه بسپارید. پزشک ماهر تنها به این معنا نیست که تعداد عمل های زیادی انجام داده است. بلکه بی این معناست که تمامی عمل های انجام گرفته با موفقیت و به بهترین شکل ممکن بوده است.

 

بهترین جراح بینی در تهران

دکتر شاهین کریمیان

دکتر شاهین کریمیان به عنوان بهترین جراح عمل بینی در تهران شناخته شده است. وی در سال 1371 مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده است. در سال 1376 موفق به دریافت دکترای تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران شده است. در حال حاضر عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران و عضو انجمن بین المللی جراحان زیبایی می باشد. فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی را در سال 1382 از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده است. هم چنین با داشتن بیش از 20 سال سابقه تخصصی پزشکی به یکی از معروف ترین جراحان پلاستیک و زیبایی در تهران معروف شده است. دکتر شاهین کریمیان با ارائه خدمات نوین در زمینه جراحی پلاستیکی و زیبایی توانسته است به صورت حرفه ای در این زمینه به فعالیت مشغول باشد. به گونه ای که می توان گفت وی از پرطرفدارترین و محبوب ترین جراحان عمل بینی در تهران به شمار می رود.

از خدمات دکتر شاهین کریمیان، بهترین جراح عمل بینی در تهران می توان به کاشت مو، تزریق ژل، تزریق بوتاکس، تزریق چربی، تزریق پی آر پی، جراحی زیبایی گوش، جراحی زیبایی شکم و سینه، جراحی زیبایی پلک، لیفتینگ و جوانسازی و جراحی زیبایی بینی اشاره نمود. آدرس کلینیک دکتر کریمیان فوق تخصص جراح پلاستیک و زیبایی تهران، میدان ونک، ضلع شمالی شرقی، کوچه صانعی، پلاک 19 می باشد.

دکتر شاهین کریمیان متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

دکتر شاهین کریمیان متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

دکتر عطاالله حیدری یکی از بهترین جراحان عمل بینی در تهران

در راستای معرفی از بهترین جراح عمل بینی در تهران، می خواهیم شما را با دکتر عطاالله حیدری آشنا کنیم. دکتر حیدری در سال 1382 مدرک دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را دریافت کرده است. پس از آن در سال 1390 موفق به دریافت دکترای تخصصی جراحی عمومی از همان دانشگاه شده اند. دکتر عطاالله حیدری از دانشگاه شهید بهشتی و بیمارستان 15 خرداد تهران مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی را دریافت کرده است. می توان گفت در این حوزه مقامات ارزشمندی را از آن خود کرده است. فعالیت های علمی و آکادمیک دکتر حیدری از جمله عضویت در تیم جراحان مناطق محروم، انجمن جراحان دست و پلاستیک و زیبایی ایران را در برگرفته است. دکتر عطاالله حیدری در دوره های مختلف جراحی پلاستیک داخل و خارج از کشور حضور دارد.

به دنبال انتخاب بهترین جراح عمل بینی در تهران بایستی فاکتورهای مختلفی را در نظر داشته باشید. تجربه کافی و فعالیت های درخشان دکتر حیدری، وی را به یکی از پرطرفدارترین جراحان زیبایی در ایران مبدل کرده است. از خدمات دکتر عطاالله حیدری می توان به جراحی ترمیمی بینی، جراحی زیبایی گونه، باسن، محدوده شکم، تزریق ژل، تزریق بوتاکس، تزریق چربی به سینه، اصلاح فرورفتگی نوک سینه، جراحی کوچک کردن سینه، جراحی زیبایی پایین تنه و … اشاره نمود.

دکتر عطاالله حیدری جراح پلاستیک و زیبایی

دکتر عطاالله حیدری جراح پلاستیک و زیبایی

دکتر امیر دریانی، جوان ترین جراح عمل پلاستیک و زیبایی

دکتر دریانی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی از دانشگاه شهید بهشتی تهران می باشند. وی به عنوان یکی از بهترین جراحان پلاستیک و زیبایی در تهران شناخته اند. دکتر امیر دریانی جوان ترین جراح برتر در تهران با فعالیت موفق آمیز خود توانسته است توجه عموم مخاطبان را به دست آورد. فعالیت های درخشان دکتر دریانی از جمله عضویت در انجمن جراحان پلاستیکی و زیبایی ایران، فلوشیپ بازسازی میکروسرجری و انکوپلاستیک پستان از دانشگاه Sapienza رم و … می باشد. از جمله خدمات ارائه شده در کلینیک دکتر دریانی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  •         جراحی زیبایی سینه و شکم
  •          پیکر تراشی و لیپوساکشن
  •         جراحی های سر و گردن از جمله لیفت صورت و گردن
  •          تزریق چربی و جوانسازی
  •         تزریق ژل و بوتاکس

دکتر امیر دریانی متخصص جوان تهران

دکتر امیر دریانی متخصص جوان تهران

دکتر خسرو مقتدر از بهترین جراحان عمل زیبایی در تهران

دکتر خسرو مقتدر بهترین جراح عمل بینی در تهران، با کسب رتبه ی عالی در کنکور سراسری موفق به دریافت مدرک از دانشگاه شهید بهشتی تهران شده است. وی دوره تخصص ENT را در دانشگاه علوم پزشکی تهران با رتبه برتر گذرانده و به پایان رسانده است. هم چنین وی با ثبت چندین مقاله در مجلات معتبر و سایت ها، موفق به ابداع چندین روش جراحی زیبایی شده است. کلینیک دکتر خسرو مقتدر در تهران، صادقیه، آیت الله کاشانی، نبش گلستان شمالی، ساختمان پزشکان بلوک 3 واقع می باشد.

دکتر علی اکبر عطایی

دکتر علی اکبر عطایی بهترین جراح عمل زیبایی در تهران دوره پزشکی عمومی خود را در اصفهان به سر برده و دوره تخصصی جراحی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران به پایان رسانده اند. دکتر عطایی یکی از بهترین جراحان بینی در ایران بوده و در جراحی بینی های گوشتی با ضخامت بالا بسیار موفق فعالیت دارند. ایشان با کسب رتبه ممتاز کشوری بورد فوق تخصصی، دارای تجربه بسیار درخشان در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی هستند. از خدمات دکتر علی اکبر عطایی می توان جراحی بینی گوشتی، جراحی بینی استخوانی، جراحی زیبایی پلک، تزریق فیلر، تزریق چربی، تزریق بوتاکس را نام برد.

آدرس: تهران، میدان ونک، نرسیده به پل همت، جنب ساختمان خورشید، ساختمان 1266، طبقه چهارم، واحد 14

دکتر حمید مزارعی از معروف ترین جراحان پلاستیک و زیبایی تهران

کلینیک دکتر حمید مزارعی در تهران، سعادت آباد، چهارراه شهرداری، تقاطع سرو، طبقه 2، واحد 3 واقع می باشد. وی از سال 1389 فعالیت خود را در زمینه زیبایی بینی، صورت و آندوسکوپ بینی آغاز کرده است. هم چنین دکتر مزارعی از فعالان انجمن جراحان گوش، حلق و بینی و انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک هستند.

دکتر آرزو خوانساری نیا

دکتر آرزو خوانساری نیا را در ابتدای لیست بهترین جراح عمل بینی در تهران می توان مشاهده نمود. وی متخصص گوش، حلق و جراح زیبایی بینی هستند. دکتر خوانساری نیا دوره عمومی را با رتبه دوم در سال 1386 به پایان رسانده و دوره تخصصی گوش و حلق و زیبایی بینی را در دانشگاه علوم پزشکی تبریز سپری کرده است. دکتر خوانساری با سابقه درخشان خود جز معدود جراحانی به شمار می روند که در جراحی های خود از سبک های پیشرفته و به روز بهره مند می شوند.

آدرس: تهران، آیت اله کاشانی، نبش گلستان شمالی (ساختمان پزشکان ۱)، بلوک ۳

دکتر علی جاودانی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

دکتر علی جاودانی از بهترین جراحان عمل بینی در تهران، دوره های پزشکی عمومی، بورد تخصصی جراحی، بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیم را در دانشگاه های علوم پزشکی شیراز با رتبه ممتاز گذرانده اند. دکتر جاودانی بهترین جراح عمل بینی در تهران با فعالیت گسترده و پیشرفته خود در حال حاضر عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و انجمن راینولوژی آمریکا هستند.

تهران، بلوار فرحزادی، روبروی اریکه ایرانیان، کوچه عباسی اناری، انتهای کوچه پلاک ۵۱، واحد ۲۱

دکتر ناصر یاهو

دکتر یاهو فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی می باشد. ایشان با سابقه 27 ساله در زمینه انواع جراحی زیبایی و بینی طبیعی، استخوانی، گوشتی و فانتزی خدمات ارائه می دهند. مدال برنز در المپیاد پزشکی از جمله سوابق آموزشی دکتر ناصر یاهو می باشد. وی از مطرح جراحان در پایتخت بوده و از بهترین خدمات دنیای پزشکی برخوردار است.

آدرس: تهران، ستارخان، رو به رو برق آلستوم پلاک 766، طبقه دوم مطب دکتر یاهو

دکتر احمد علی رجب پور، بهترین جراح بینی

دکتر احمد علی رجب پور بهترین جراح عمل بینی در تهران، دارای 13 سال تجربه جراحی بوده و بهترین خدمات را در اختیار مخاطبان قرار می دهد. تزریق چربی به صورت، لیفت صورت و پیشانی، جراحی پروتز سینه و لیفت سینه، جراحی بینی و اصلاح راه تنفسی، جراحی زیبایی پلک و گوش از جمله خدمات دکتر احمد علی رجب پور می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

دوازده + پانزده =

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *