بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد تهران

به اشتراک بگذارید

 معرفی بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد تهران

خانم ها همیشه دوست دارند در بهترین حالت ظاهری خود باشند. تمامی تلاش خود را به کار میبرند که همیشه آراسته و مرتب دیده شوند. اما انجام این کار همیشه و در همه حال سخت و طاقت فرسا است. امروزه سالن های آرایشی لاین های متفاوت دارند که خانم ها می توانند هر کدام را که نیاز دارند استفاده کنند. لاین های رنگ و لایت و لاین آرایش های دائم و لاین ناخن و … همگی برای کمک به خانم ها به وجود آمده است. در این متن می خواهیم 10 تا از بهترین آرایشگاه های سعادت آباد تهران را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

معروف ترین آرایشگاه ها

اگر شما هم به دنبال بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد تهران هستید. در این متن به شما کمک می کنیم با چند مورد از بهترین آرایشگاه هایی که در این منطقه وجود دارد آشنا شوید. همچنین بدانید چه خدماتی را به مشتریان خود ارائه می کنند و نوع برخوردی که با مشتریان دارند و توضیحاتی در مورد هر کدام به شما می دهیم.

سالن زیبایی سعادت آباد تهران مونا یزدانی

یکی از بهترین ها و مشهورترین آرایشگاه هایی که در سعادت آباد وجود دارد سالن زیبایی مونا یزدانی می باشد. سالن او دارای تنوع بالایی از خدمات است و لاین های زیبایی بسیاری دارد و همه افرادی که در آنجا مشغول به کار هستند بسیار حرفه ای هستند. این سالن در زمینه رنگ و لایت – انواع کوتاهی های تخصصی و حرفه ای – انواع کراتین و پروتئین تراپی مو و … را به مشتریان خود ارائه می کند.  بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد تهران سالن مونا یزدانی است که در آن یکی از مهمترین اصول کاری جلب رضایت مشتری است. تمامی پرسنل این سالن تلاش می کنند خدماتی باکیفیت همراه با لحظاتی شاد و جذاب برای مشتری ایجاد کنند. این آرایشگاه به دلیل کار هایی که گفتیم در سعادت اباد به شدت محبوب است.

                                                       

سالن آرایشگاه زنانه سعادت آباد تهران سالن گیوا

یکی دیگر از معروف ترین و بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد تهران سالن گیوا است. یکی از شعبه های این مجموعه که بسیار مجلل نیز می باشد در سعادت آباد قرار دارد. این سالن از سال 88 شروع به کار کرده است. این سالن در حوزه های متفاوتی به مشتریان خود خدمات ارائه می کند. خدمات این سالن عبارت است از: ماساژ و اپیلاسیون و خدمات ناخن و کوتاهی و شینیون و خدمات عروس و گریم سینمایی و … . این سالن به مشتریان خود وای فای رایگان می دهد. همچنین شما می توانید به صورت تلفنی نوبت دریافت کنید. این آرایشگاه در سعادت اباد بسیار مشهور است.

آرایشگاه زنانه سعادت آباد تهران سالن زیبایی ویس

یکی دیگر از بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد تهران سالن زیبایی ویس است. این سالن با مدیریت خانم شبنم نظیف جزو بهترین آرایشگاه های سعادت آباد است. تنوع بسیار بالایی از خدمات زیبایی را ارائه می کند و همچنین در رعایت بهداشت بسیار عملکرد عالی دارد. خدماتی که در این سالن به مشتری ها ارائه می شود. عبارت است از : خدمات عروس – جوانسازی و پاکسازی پوست – خدمات ناخن – خدمات رنگ و لایت و … . پرسنل این سالن رفتاری بسیار مناسب و گرم با مشتریان دارند و تمامی موارد بهداشتی را رعایت می کنند. این آرایشگاه جزو لوکس ترین آرایشگاه های سعادت آباد است.

 سالن زیبایی صنم چهروی

یکی دیگر از بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد تهران سالن زیبایی صنم چهروی است. این سالن دارای طیف بالایی از خدمات آرایشی و بهداشتی با کیفیت بسیار بالا است. این سالن بسیار خوش نام می باشد. یکی از بهترین میکاپ کار های تهران صنم چهروی است. خدماتی چون: کوتاهی – رنگ و مش و لایت – میکاپ و شینیون و … ارائه می شود. این سالن از بهترین مواد برای میکاپ استفاده می کند تا میکاپ شما هیچ مشکلی در طول زمان نداشته باشد و ماسیده نشود.

                                                       

سالن زیبایی بانل سعادت آباد

از معروف ترین آرایشگاه های زنانه در سعادت آباد تهران می توان به سالن زیبایی بانل اشاره کرد. این سالن زیبایی خدمات بسیار متفاوتی را به مشتریان خود ارائه می کند. خدماتی چون: کوتاهی – شنیون – میکاپ و … را با بهترین مواد موجود در بازار انجام می دهند.

سالن زیبایی پارس آنا سعادت آباد

 سالن زیبایی پارس آنا با مدیریت خانم پارسانژاد اشاره کرد. این سالن در زمینه ی میکاپ جزو حرفه ای های این زمینه به شمار می رود. این سالن جزو لوکس ترین سالن های موجود در سعادت آباد است. خدمات متنوع و بسیاری را با بهترین مواد موجود به مشتریان خود ارائه می کند.

سالن زیبایی الی مر در سعادت آباد

سالن زیبایی الی مر با مدیریت خانم های رئیسی و جهانگرد می باشد.  یکی دیگر از سالن های مجلل و لوکس در سعادت آباد تهران است. این سالن خدمات فراوانی را به مشتریان خود ارائه می کند. خدماتی چون: کوتاهی های تخصصی و حرفه ای – انواع لایت ها و مش ها – خدمات پوستی – خدمات ناخن و … .

آرایشگاه سمیرا مرتضوی در سعادت آباد تهران

سالن زیبایی سمیرا مرتضوی یکی دیگر از سالن های معروف در سعادت آباد تهران است.  ایشان یکی از گریمور های سینماگران و کانون سیناگران می باشد. خانم سمیرا مرتضوی از دانش آموختگان کانون سینماگران است و در آکادمی سامر خوزامی دوره های خود را دیده است. ایشان یکی از بهترین میکاپ کاران در تهران هستند. سالن ایشان خدمات فراوانی را به مشتریان خود ارائه می کند.

سالن زیبایی تندیس الکا

 سالن زیبایی تندیس الکا با مدیریت خانم لیلا کاشفی در حال کار است. این سالن جزو حرفه ای ترین سالن هایی که است که در سعادت آباد تهران به خانم ها خدمات آرایشی و بهداشتی ارائه می کند. این سالن تحت نظارت خانم لیلا کاشفی و صفورا فروتن می باشد. شعار این سالن این است که ما چهره شما را تغییر نمی دهیم بلکه با آرایش اروپایی زیبایی شما را دو چندان می کنیم.

سالن زیبایی پرنسس در سعادت آباد

سالن زیبایی پرنسس یکی از بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد تهران است. این آرایشگاه با مدیریت خانم سپیده دهقانپور در سال 1381 تاسیس و شروع به کار کرد. این سالن زیبایی باشگاه مشتریان و نشان برترین ارائه خدمات عروس را دارد. تمامی کادر این سالن دارای مدارک معتبر بین المللی هستند و به مشتریان خدمات ارائه می کنند. سالن پرنسس تمامی لاین های زیبایی و بهداشتی را دارد و با بهترین مواد موجود به مشتریان خدمات می دهد.

 تمامی این سالن ها خدمات زیبایی و بهداشتی بسیاری را به مشتری های خود ارائه می کند. همه ی این سالن ها موارد بهداشتی را رعایت می کنند و پرسنل آن نیز رفتاری محترمانه ای با مشتریان دارند. شما می توانید با توجه به سلیقه و نمونه کار هایی که سالن ها از خود در اینترنت به اشتراک گذاشته اند ببینید و تصمیم بگیرید. یا به صورت حضوری نمونه کار های سالن مورد نظرتان را ببینید و بعد تصمیم بگیرید. در انتخاب سالن برای انجام خدمات زیبایی دقت فراوانی داشته باشید تا بعدا مشکلی برایتان رخ ندهد.

برای بهترین آرایشگاه زنانه خوب در زعفرانیه تهران میتوانید از اینجا مطلب را بخوانید

جهت اطلاع از جدیدترین اخبار عضو شوید

روتین هرلحظه شمارا سورپرایز میکند

بیشتر بخوانید